Informace o nás 

Jsme malá chovatelská stanice, která se byla založena nedávno tj. začátkem roku 2014 a vlastní fenku Amerického stafordširského teriéra jménem Amazing JOYCE Pure Gina. Do tohoto plemene jsem se zamilovala pro jeho srdečnost, oddanost k lidem natolik, že jsem se rozhodla k chovu tohoto plemene. Naším cílem je odchovat zdravá štěňata amerického staforširského teriéra dobré povahy, zdravé a splňující standard plemene, vhodné jak na výstavy, pracovní či sportovní využití nebo jako domácí mazlíčky, neboť to vše splňuje plemeno Americký stafordširský teriér.

Rádi bychom udržovali kontakt s novými majiteli, kteří nás budou informovat o vývoji štěněte.

Informace pro budoucí majitelé:

Štěňátko od nás bude mít vytaven Europas, průkaz původu ČMKU, bude odčervené, očkované a očipované, samozřejmostí je dobrá socializace. Dále jako bonus dostanou majitelé  krmení, na které bylo do oběru štěňátko zvyklé, dečku s pachem matky a sourozenců, obojek a vodítko.

Rezervace:

Rezervace je možná již od zveřejnění plánovaného krytí. Po porodu budou možné závazné finanční rezervace kontrétního štěněte, které Vám zajistí, že Vámi vybrané štěně nebude prodáno jinému zájemci a nám, že štěně těsně před odběrem neodřeknete. Pokud ano, rezervační poplatek nám propadá. Rezervační poplatek činí 30% z předpokládané ceny štěněte a bude Vám odečten z kupní ceny.

Před prodejem štěňátka upřednostňujeme nezávaznou návštěvu.

Kupní cena bude stanovane dle kvalit konkrétního štěněte.

Co očekáváme od Vás:

Že jste si koupi štěněte dobře promysleli a můžete nabídnout štěněti kvalitní domov s dostakem času, který strávíte s ním a budete se podílet na rozvoji veškerých kladných vlastností, které má toto plemeno.

 

Další fotografie a videa naleznete i na  www.facebook.com/amazingofjoyce

 

 

 

cena štěněte amerického stafordširského teriéra:

- standardní štěňátko ve výstavní kvalitě z kvalitního chovu se pohybuje kolem 18.000 - 20.000,- Kč